Hakkımızda

Koryo Okuçuluk Spor Kulübü, 2015 yılında kurulmuş ve KORYO OKÇULUK adı altında üstün başarılı sporcular yetiştirmek amacı ile uzman antrenörler eşliğinde antrenmanlara başlamıştır.

7 yaştan başlayarak her yaş gurubunda sıfırdan öğrenci kabul etmekte ve her öğrencinin ileride milli sporcu olacağına inanarak çalışmalarımızı kişisel odaklı olarak yürütmekteyiz.

Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılardan da anlaşılacağı üzere; spor eğitimindeki ruhsal ve fiziksel tüm gereklilikleri sporcularımızda oluşturma azmi içerisindeyiz.

VİZYONUMUZ

Özellikle okçuluk sporunda tesisleşmeyi sağlayarak, ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet edecek yapıyı oluşturmak; yenlikçi, gelişmeyi seven, başarılı, istikrarlı büyük bir kulüp olmak; sporcularımızı, uluslararası yarışmalarda ülkemizi en iyi şekilde temsil ederecek dereceye girmelerini sağlayacak şekilde yetiştirmek.

MİSYONUMUZ

  • Üyelerimiz arasında ve toplumda sportif anlayışı ve çalışmaları özendirmek
  • Üyelerimizi arkadaşlık, dostluk ve karşılıklı anlayış bağları ile birleştirmek, sevgi ve saygıya dayanan sosyal ilişkileri geliştirmek
  • Üyelerimizin sosyal, kültürel ve moral olarak kalkınmlarında etki katkılarda bulunmak
  • Üyelerimizin boş zamanlarını değer katan faaliyetler ile doldurmasını, kötü alışkanlık ile bağımlılıklardan uzakdurmasını sağlamak
  • Ülkemize başarılı sporcular kazandırmak